Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Przyjęcia weselne - w tym miejscu przeczytasz o aktualnej ofercie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina nowożeńców i ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki trzeba uwzględnić?

Szukając lokalu na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę ważnych czynników. Na wstępie musi znać liczbę uczestników wesela, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeśli na ślub poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i przystrojenie sali. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Przyjęcie może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]