Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Potrzebujesz więcej informacji o sali na przyjęcie? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie oraz ceremonie chrztu. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których sporą część gości będą małe dzieci, między innymi chrzty czy komunie, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom również powinno się dobrać do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o smakowite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Przyjęcia okolicznościowe w Małopolsce

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal dworskim stylu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do 130 osób. Natomiast jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]