Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Więcej w temacie Balice parking na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]