Opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, jakie musimy zapłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki zależne są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]