O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Szukasz pełnej oferty sali na urodziny w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://tinyurl.com/yxmlrzp9.

Na ogół z okazji imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie planujemy żadnych przyjęć ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których stosowne obchodzenie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i spożywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz starać się o posady urzędnicze. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można znowu wyprawić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Wobec tego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół decyduje się urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chcesz się bawić na świeżym powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i urządzić zabawę z grillem.

Lokal na 18 urodziny – jakie menu będzie najwygodniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie wzbraniają się od alkoholu. Zalecamy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali również jest niezmiernie ważny, żeby goście kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]