Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o parking Balice lotnisko.

Szybkość, sposobność trafienia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu oraz komfort – to kluczowe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać wiele kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, więc w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo ważne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]