Jakie usługi świadczy architekt?

Znajdź architekta Kraków na miarę swoich potrzeb!

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – realizuje marzenia osób, które chcą osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może przygotować kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie doglądać zaawansowanie prac, zaplanować odnowę budynku albo zaproponować aranżację już istniejących rezydencji, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równolegle ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, biura, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też zaplanować praktyczne i przestronne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]