Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Skieruj się tu i dowiedz się, jak zamówić serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]