Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża transportowa ciągle się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również pojawiania się coraz to nowszych rynków importu i eksportu. Jednoczenie potrzebuje również bardziej innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na modernizacji procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –solo, BDF i kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. W produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od sprawdzonych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia spółce Gniotpol Trailers konstruowanie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do przewozu szczególnie delikatnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia lub w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy dokonywane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie klientów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.