Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Catering firmowy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Konferencja, szkolenie albo ważne negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego eventu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – na czym polega taka usługa?

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci dostają dokładny grafik wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie kwadransowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd konieczne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, także zanieść na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie odzieży czy rąk. Oferta cateringu dla firm obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz warsztaty? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to również sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze problemów poruszanych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał także o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]