Poznaj poznańskiego producenta nowoczesnych mebli biurowych

Wszystko o producencie mebli biurowych w Poznaniu odszukasz na https://bit.ly/3yRMAOb.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przeświadczenie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj projektując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office dążymy do tego, żeby meble jakie w nim umieścimy wyróżniały się też przyjemnym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej warunki znajdują się w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od czterdziestu lat produkuje wysokiej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa efektywność i lepsze planowanie pracy

Co cechuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na doskonałą organizację tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Przy tym wyróżnia je wysoka jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat nawet przy ich niezwykle intensywnym użytkowaniu. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy przestrzeganiu przez producenta wysokich standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu najlepszych materiałów, choć nie mniejszą rolę pełni tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż estetyki z ergonomią. Wszak mebel będący najważniejszą częścią komfortowej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, lecz nie powinien jednocześnie zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się 8 godzin, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa staje się skuteczność jego pracy. Poza tym, to jak prezentuje się biuro jest generalnie wizytówką firmy, która dużo może o niej przekazać przyszłemu kontrahentowi na długo przed ostateczną decyzją o współpracy.

Co oferuje poznański producent mebli biurowych?

Spółka BALMA z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio mebli ma praktycznie wszystko co nieodzowne do wyposażenia biura. Abstrahując od standardowego wyposażenia jak biurka, regały i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także lady recepcyjne, hokery czy taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki umożliwiające podział przestrzeni pracy na mniejsze sektory, a nawet kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z możliwością regulacji wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie obniża ryzyko uciążliwego ból pleców.

Nasze dane adresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]