Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Prowadzisz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o użycie tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami oraz prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać rozmaite porady i omówienia oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]