Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Sprawdź, komu zlecić aktualizowanie WordPressa. Skieruj się w to miejsce.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się niezmiernie popularnym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego współcześnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i konieczną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji kolejnych wersji CMS

Posiadanie strony internetowej na najnowszej edycji WordPressa jest niewątpliwie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują okresową instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców bądź infekcję przez malware. Co więcej, pomimo iż WordPress jest bardzo nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. W związku z tym ważne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału technicznego, rekomenduje się zlecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest usługa aktualizacji WordPressa?

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i małych firm, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym działaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest również freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony www. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz eliminacja skutków ataków. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]