Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Szukasz dobrej oferty wypraw górskich? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć na ten link.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które kochają czynne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o sporej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają zarazem spełnić marzenia i sprawdzić się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]