Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Szukasz drukarek 3D? Odwiedź ten adres.

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nawet o 90%. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Kolejnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie uzyskać identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w różnych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest trwały oraz dokładny, a podczas procesu drukowania nie pojawiają się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]