Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Zamów słoik z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]