Profesjonalne urządzenia do domu i biura – ekspres do kawy Nivona

Kawa to smaczny przysmak, którym od tysięcy lat delektują się kolejne pokolenia jej entuzjastów. Wiele osób nie wytrzyma dnia bez choćby małej jej filiżanki, a niektórzy piją ją nawet kilka razy na dobę. Przeważnie ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednakże najwięksi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieustannie poszukują najlepszych sprzętów, dzięki którym wydobędą z nich pełen potencjał. Z myślą o nich powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – sprzęt za niską cenę

Pomimo że Nivona jest bardzo nową marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX wieku), to dobitnie uwydatniła już swoją obecność w branży sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie znawców kawy, zwłaszcza z tego względu, iż wytwarza w pełni profesjonalne ekspresy w nadzwyczaj rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzują się stylowym wyglądem, utrzymanym w stonowanej kolorystyce szarości, bieli oraz czerni. W ten sposób będą doskonale prezentować się w kafejkach oraz hotelach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I choć posiadają wiele funkcji, są to ekspresy niesłychanie nieskomplikowane w obsłudze, z którym da sobie radę każdy.

Atuty ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy marki Nivona mają wiele użytecznych funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 779 można komunikować się za pomocą Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu komórki. Ekspresy do kawy marki Nivona mają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wydobyć z roztartych ziaren ich głęboki smak. Funkcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie własnych konfiguracji przygotowania napojów. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka uzyskamy aksamitną piankę do cappuccino. Co najistotniejsze, urządzenia Nivona można bez trudu zachować w czystości.