Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Producent drzwi wewnętrznych drewnianych - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale też najwyższa funkcjonalność, osiągnięte dzięki zastosowaniu w trakcie ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, a także wysokiej jakości.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość własnych produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów poszukujących solidnych i całkowicie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoki komfort – wydajnie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów – wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich oryginalna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z surowców wysokiej klasy, więc zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję również w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmową konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w domu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych na podstawie ich indywidualnego projektu, znakomicie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale także sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]