Odwiedź sklep z drukarkami 3D i znajdź sprzęt dla swojej firmy

Sklep z drukarkami 3D - asortyment na miarę waszych potrzeb.

Jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, FDM oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta przyrządów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym też tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów oraz przedstawicieli różnych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaciekawieni procedurą druku przestrzennego, chcą omówić ze znawcami swoje projekty czy możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty CadXpert, mogą odwiedzić małopolski showroom. CadXpert gwarantuje też wszechstronną obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne oraz techniczne, przeszkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu małych przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny narzędzi do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Już mała lub średniej wielkości firma może kupić profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego szybko się zwróci – w ramach branż, jak m.in. medycyna, odlewnictwo, stomatologia czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego prężnie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie oraz rozwiązania, na które kiedyś było stać jedynie ogromne korporacje. Obecnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Narzędzia do druku 3D są stale modyfikowane i udoskonalane, z każdym rokiem spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]