kontener na gruz, kontener na odpady

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]