Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Hurtownia słoików szklanych - tu zawsze zakupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to równolegle branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, ekologicznym czy też pysznym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w słoiki i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek – czy warto?

Wiadomym jest, że oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo soki, pasztety albo marmolady, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania szybciej.

Co kupimy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania piwa, wina lub soków) i słoiki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać kupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoiczków i butelek w hurcie można również zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]