Duża pojemność i opływowy profil – box na dach samochodu

Znajdź boxy dachowe na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]