Do domu, do biura, do kawiarni – ekspres do kawy Jura

Znalezienie odpowiedniej kawy nie gwarantuje otrzymania doskonałego naparu. Żeby zadowolić rodzinę świetnym smakiem kawy, musimy postarać się o właściwą metodę zaparzania, jak również sprzęt, który pozwoli na wypracowanie właściwej ciepłoty wody oraz ciśnienia. Wiedzą o tym projektanci marki Jura, bo od prawie dziewięciu dekad proponują nam świetne urządzenia, które mogą być użytkowane tak przez doświadczonych baristów, jak i po prostu entuzjastów dobrej kawy. Dlaczego więc warto wybrać produkty tej firmy? Jakie zalety wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak znaleźć urządzenie właściwe dla konkretnych oczekiwań oraz ustrzec się problemów w jego eksploatacji?

Profesjonaliści stosują ekspresy do kawy Jura

Jura ceniona jest przede wszystkim z uwagi na produkowane przez siebie ekspresy dla zawodowych baristów. Ci często sięgają po produkty tej firmy, bo okazują się solidne, a ich budowa umożliwia zrobienie różnych typów napojów – także tych wymagających napowietrzenia mleka. Marka Jura opracowała dla profesjonalnych klientów mnóstwo modeli ekspresów, które należą do kilku linii – między innymi XS, XJ czy GIGA PROFESSIONAL, a wszystkie z nich charakteryzują się innym poborem mocy oraz opcjami zaparzenia naparu.

Domowe ekspresy do kawy Jura

Mimo, że sporo ekspresów marki kierowanych jest do zawodowych klientów, ekspres Jura bez problemów może być również stosowany w mieszkaniu. Tym bardziej, iż w jej ofercie czeka na nas wiele ekspresów, które stworzone są akurat do użytku w mieszkaniu. Najlepiej sprawdzają się ekspresy z linii
C, E oraz ENA, gdyż wyróżniają się prostą obsługą i wieloma opcjami pozwalającymi na zaparzenie doskonałej kawy. Dobrze też wspomnieć, że marka oferuje także akcesoria, które umożliwią zrobienie bardziej nietypowych typów tego napoju oraz konserwację urządzeń.