Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Więcej o panelach dachowych na rąbek na www.regamet.pl.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Opisujemy blachy na rąbek stojący i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono sympatyków. Wytrzymała oraz świetnie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a przy tym jest odporne na rdzę oraz trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem wykorzystanej technologii oraz odporności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną powłoką gwarantująca osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. śnieg i deszcz oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08