Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

Szukasz jednorazowej odzieży ochronnej? Skieruj się tutaj.

Sektor spożywczy musi spełnić wyśrubowane normy w każdej fazie produkcji. Dlatego tak istotne jest, żeby personel zakładów oraz fabryk wytwarzających żywność był wyekwipowany w najwyższej jakości ubranie ochronne, dopuszczoną do używania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie produkty w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem i dystrybutorem odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dystrybutor kominiarek, maseczek oraz fartuchów

Global Food Hygiene działa na polskim rynku od przeszło 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. otworzyć się również na rynki zagraniczne. Aktualnie w asortymencie firmy znajdują się moduły odzieży roboczej, takie jak maski jednorazowe, w tym także te osłaniające zarost, czapki i czepki, obuwie, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego wykorzystania oraz kombinezony. Jednym z istotnych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez grupę fachowców marki i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 klientów korzysta z artykułów Global Food Hygiene. Produkcja również prezentuje się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi każdego miesiąca mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Global Food Hygiene – czym odróżnia się ta firma?

Trzeba zaakcentować, że Global Food Hygiene wciąż stara się sprostać potrzebom swoich klientów, nie tylko pod względem zróżnicowania wytwarzanych przez nią artykułów. Firma stawia na nieprzerwany rozwój, implementując nowe rozwiązania logistyczne, jak również usprawniając infrastrukturę spółki (m.in. inwestując w hale magazynowe oraz produkcyjne), co zaowocowało kilkoma prestiżowymi wyróżnieniami. Podstawowym celem Global Food Hygiene jest konsolidacja poszczególnych procedur i bliskie współdziałanie między sekcjami firmy, co w rezultacie ma doprowadzić do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, aby trafiały one do klientów w ciągu doby.

Nasze dane adresowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]