Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Zamów baniak na wino.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon na wino – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]