Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących automatycznego księgowania faktur? Zajrzyj na flobo.io

Właściciele przedsiębiorstw cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, więc doskonale zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]