Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Więcej informacji o wykonaniu wirtualnego spaceru w Mapach Google. Zajrzyj w to miejsce.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności lub restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]