Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Uzyskaj więcej informacji o wirtualnym spacerze.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które mają zamiar np. wynająć. Dla wielu osób okazja do obejrzenia danego wnętrza przed wyborem oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i czy opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można także zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się dużą popularnością. Polega ona na tym, że prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu czy siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się jednym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia także przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Dlaczego powinno się udostępnić wnętrza 3D?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania hotelu, warsztatu albo baru, a także w prosty sposób zademonstrować znacznemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, żeby potencjalni nabywcy mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie www, w Google Maps bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado skorzystania z naszej oferty. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, ponieważ obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]