Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie uzyskasz pod tym linkiem.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj istotny punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych ofert, marek bądź przedsiębiorstw. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce GMF odpowiedniego opisu firmy, adresu strony internetowej firmy, wszelkich aktualnych informacji i umieszczenie estetycznych zdjęć. Jest także inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm ją używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo atutów i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]