Zwalczaj ból falą uderzeniową

Fala uderzeniowa aparat cena. Uzyskaj więcej wiadomości.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i dlaczego ?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia daje wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, zespół bolesnego barku, bóle kręgosłupa czy zapalenie ścięgien. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie terapii u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]