Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz więcej informacji o działalności polskiego psychologa Coventry.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii tworzy szereg problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, rodzą mnóstwo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339