Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Jeśli chcesz kupić maseczki wielokrotnego użytku, koniecznie wejdź na vitberg.com.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały glob, kompletnie odmieniła nasze relacje społeczne oraz życie. Zasady dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do urzędu bądź przychodni, gdzie zazwyczaj spotykamy większe skupisko ludzi, musimy bezwzględnie założyć na usta i nos ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Lekka maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z wirusem w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są wytrzymałość, komfort oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 10g. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków oraz ludzi w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać ochronne maseczki podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]