kurs rysunku dla dorosłych Kraków

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetnym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]