Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Oferta kursu Blender w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie ogromnych nakładów finansowych – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który równocześnie jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Obsługi każdego oprogramowania można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz jest niezwykle irytujący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie tym, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które trzeba dopracowac i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie programu Blender 3D otwiera zatem niemało nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz pasjonaci 3D, którzy pragną rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]