Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn – informacja o zakresie pomocy prawnej

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na rozmowę z adwokatem można bez trudności dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Prawnik i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą głównie osoby posiadające polisolokaty bądź kredyty frankowe. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, a w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.