Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących tworzenia projektów domów drewnianych nowoczesnych, wejdź na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska budowa sprawia, że takie domki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to znakomity pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odpadają również roboty związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. To połączenie innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym specjalistom

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować również zimą, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]