Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Jeśli potrzebujesz podpór stropowych, skieruj się na ten adres.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. W jaki sposób są używane? Dlaczego opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w wielu sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są również łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy produkowane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się wysoką jakością, prekursorskimi rozwiązaniami oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do użytkowania nawet w niekorzystnych warunkach. Obecnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]