Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Producent blachodachówek - zobaczcie co może wam zaproponować.

Stosowane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne i betonowe powoli wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne atuty tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku przyczyn. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachui zarazem ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko proste, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich równe ustawienie pochłania zwykle dużo więcej czasu. Następną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie każdej, także dość skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych pięknie się prezentuje zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia też lepsza szczelność. Oprócz tego łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy?

Żeby nabyć pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty asortyment blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, funkcjonujących na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wysoką odpornością na korozję, powstawanie rys, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych producentów.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08