Architekt – Bartłomiej Sitarski

Brak Ci wiedzy w tym temacie? Skontaktuj się z architektami Kraków.

Wybory podjęte w pierwszej fazie budowy domu decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować każdy z pokojów i ułatwi przystosowanie budynku do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Jak wybrać technologie? Doradzi architekt

Potencjalni właściciele domu mogą mieć trudności z wyborem materiałów, z których obiekt ma zostać zbudowany. A ten wybór okazuje się niezwykle ważny, bo mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Dlatego powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom na starą modłę czy też jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy kilkukondygnacyjny? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii doradzi właśnie architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go według zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i ustal szczegóły

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i skompletować wszystkie papiery działki.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]