Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Znajdź jubilera Kraków na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tutaj.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie można kupić niemal wszystko, wciąż wiele artykułów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowego łańcuszka, pierścionka bądź broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy nabyć obrączki bądź pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji chrztu, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na wisiorek albo pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]