Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Dalsze informacje o srebrnych kolczykach.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez panie elementów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co powoduje, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najbardziej na czasie są lekkie wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są okraszone szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich produkcji.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się nienagannie, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się wycierać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty niezwykle rysują delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.