Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Silniki elektryczne producent. Uzyskaj więcej informacji na https://ultrarobotics.pl.

Szerokie zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a dzięki możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]